Aplikacja Pictar App

Profesjonalne funkcje,
z przyjaznym interfejsem!

app_icon_google
app_icon_apple

20+ trybów fotografowania.

Wraz z zakupem produktów Pictar zyskujesz dostęp do darmowej aplikacji Pictar App, która zapewni Ci pełną kontrolę nad Twoim aparatem w telefonie. Dzięki ponad 20 przydatnym trybom fotografowania dostosowanych do różnych sytuacji takich jak podróż, wakacje, zabawa z z dziećmi czy wieczór z przyjaciółmi, Pictar App sprawi, że Twoja mobilna fotografia będzie jeszcze lepsza. Wybierz odpowiedni tryb fotografowania, a natychmiast zobaczysz, jak poprawia się jakość obrazu.

Zaawansowany użytkownik doceni profesjonalne funkcje Pictar App, takie jak manualne ustawiania ostrości, priorytet migawki, priorytet ISO, kompensacja ekspozycji, formaty Tiff i RAW, histogram, siatka podziału kompozycji, punkty ostrości i wiele więcej.

Bezprzewodowa łączność ultradźwiękowa

Do łączności uchwytu ze smartfonem zastosowano opatentowaną, rewolucyjną technologię bezprzewodową, która wykorzystuje wysoką częstotliwość dźwięku (18 500 – 20 000 kHz). Dzięki tej technologii nowej generacji, Smart Grip natychmiastowo łączy się ze smartfonem, ze zdecydowanie mniejszym zapotrzebowaniem na energię niż w przypadku technologii Bluetooth.

Kompatybilność

Aplikacja Pictar jest kompatybilna z większością iPhone’ów, jak również z wiodącymi markami telefonów z systemem Android: Samsung, Huawei, Sony i Google Pixel.

Pobierz aplikację Pictar App na Android lub iOS

Aplikacja Pictar App sprawia, że ​​telefon zyskuje możliwości prawdziwego aparatu fotograficznego i pozwala dodawać dziesiątki dodatkowych funkcji i elementów sterujących.

app_icon_google
app_icon_apple